בריכת פיברגלס חדשה – עובדות קריטיות שיש לקחת בחשבון

לפני שאתה רוכש בריכה מסוג כלשהו, ​​הקפד להבין את היתרונות והחסרונות של בריכה כזו. במאמרים קודמים כאן דיברתי מדוע תרצה לרכוש בריכת פיברגלס. במאמר זה ברצוני להציג צד אחד אחר של הוויכוח – מדוע ייתכן שלא תרצה לרכוש בריכות פיברגלס, ואת הקשיים שתצטרך לקחת בחשבון כשאתה מקבל את ההחלטה הזו.

בריכות שחיה פיברגלס עשויות להיות לבעיות האלה שעליך לקחת בחשבון לפני ההתקנה:

1) אין להם אותן אפשרויות התאמה אישית בדיוק כמו בריכות אחרות (כמו בריכות gunite או shotcrete)
2) העלות המקדימה של הבריכה היא בדרך כלל יותר
3) תוכלו למצוא בעיות בריקון הבריכה לחלוטין

ראשית, הבה נבחן את בעיות ההתאמה האישית. מכיוון שבריכות המיוצרות מפיברגלס מיוצרות במפעל ואז מועברות לדלתך יתכן שלא תהיה לך היכולת לקבל בריכה מעוצבת כלשהי שתרצה. ברור שזה לא עניין אם אתה קונה צורה של בריכה סטנדרטית יותר (ריבועית, עגולה וכו ‘), אבל אם אתה רוצה משהו שנראה כמו נווה מדבר וממלא את הצורה הייחודית מאוד של החצר שלך, סביר להניח שאתה יוצא מזל אלא אם כן תוכלו למצוא מפיק שיבנה לכם עבודה בהתאמה אישית לחלוטין.

שנית, העלויות המקדימות של בריכת שחייה מפיברגלס הן בדרך כלל יותר מבריכה מסוג בטון. כן, זה יכול להיות אינטואיטיבי כנגד האמת שלוקח כל כך הרבה פחות זמן להתקין בריכה מסוג זה, אבל זה המצב.בריכות פיבר עם זאת, פשוט מכיוון שעלויות החזית הרבה יותר אינן מלמדות כי לאורך אורך החיים של הבריכה זה לא יהיה זול יותר – בריכות פיברגלס אכן עוזרות לכם לחסוך כסף על עלויות תיקון וכימיקלים.

לבסוף, יתכן שלא תהיה לך היכולת לרוקן לחלוטין את בריכת השחייה שלך, מה שמקשה מעט על חורפי החורף וניקוי או שליטת המים שלך ולהתחיל מחדש. זה נכון במיוחד במיוחד באזורים שבהם מפלס מי תהום קרוב או גבוה יותר מגובה הבריכה הנוכחי שלך. דאג לשוחח עם מומחה הבריכה המקומי שלך כדי לוודא אם זה המקרה שלך.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>