מבנים קלים כמו גם מבנים ניידים – זו התשובה הנוכחית שלך!

אני המאסטר והעקרון של חברת קבלנים כללית מצליחה למדי. ברצוני ליידע אותך רק מעט על החוויה שלי עם בניינים ניידים. כמו רוב הקבלנים הכלליים, נראה שיש לי כמה פרויקטים שמתרחשים בבת אחת. חלק מהפרויקטים גדולים ופרויקטים אחרים יכולים להיות קטנים יותר.

כשהייתי בתחילת שנות העשרים לחיי ולומד את המלאכה מהבוס שלי, למדתי ממנו כל כך כמה דברים – חלקם גדולים וחלקם רע. בין הדברים הטובים שלמדתי ממנו היה ניהול זמן וארגון פרויקט לפרויקט.

הוא היה האדם הראשון שראיתי שהיה לו בניין נייד משלו בכל אתר. אני מבין שהתאוריה קיימת כבר זמן מה, אבל הוא היה האדם הראשון שראיתי שהמבנה הנייד שלו התמחה לכל פרויקט מסוים.

הבניין הנייד עשוי לשמש לרוב המטרות. כמה מאותן מטרות עשויות לכלול גם אחסון ציוד, כלים יקרים, חומרים ואפילו כלי רכב. עם זאת, לעתים קרובות הבניין הנייד מועיל לישיבות ולעבודות מזכירות כלליות. אני מעדיף באמת שיהיה משרד סגור נפרד בכדי להיפגש בדרך כלל עם לקוחות הנוגעים לפרויקט המדובר או עובדים – או להטיל עליהם משמעת באופן פרטי או אפילו לשבח אותם על כך שהם עושים עבודה נהדרת.

יתר על כן, בניינים ניידים הם השקעה מצוינת גם כן. אתה יכול לחסוך בשטחי משרדים, בדמי אחסון ציבוריים ואינך זורק את הכסף שהרווחת קשה כפי שהיה כשאתה שוכר שטח משרדי. בנוסף ישנם חסכון נוסף במס שאולי תלוי במדינה בה אתה גר. כמו כן, אחד המאפיינים הגדולים ביותר של הבניין הנייד הוא שהם קלים כל כך להזזה. פשוט לשבור אותם ולהעביר אותם מאתר לאתר.

לבסוף, בניינים ניידים קלים מאוד להגדרה ותוכלו להתחיל משם את פעולות החברה שלכם.מבנים ניידים הדרך הפשוטה ביותר לחקור מבנים ניידים תהיה לחקור באינטרנט. לעיתים קרובות תהיה חברת בנייה ניידת או זמנית באזור המגורים שלך.

באופן כללי, חברות בנייה ניידות אלו יהיו בעלות סוגים וגדלים שונים למכירה במלאי שלהן. למעשה, חברות בניין ניידות אלו השתמשו לעיתים קרובות בבניינים ניידים בתוך המלאי שלהם שתוכלו להשיג לצורך גניבה! בנוסף, לעתים קרובות הם יוצרים זמן ואנרגיה לבנות את הבניין עבורך או יפנו אותך לחברה שעשויה להשיג זאת עבורך. למרות שאני משתמש בהם למטרות בנייה כלליות, אני לעתים קרובות רואה אותם בבתי ספר ואפילו ראיתי אותם מועילים למקלטים לחסרי בית עם זמן של צורך.

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>